نرم افزار های عضو شبکه پخش تبلیغات

نرم افزار های عضو شبکه پخش تبلیغات که آگهی های متنی و بنرهای ثبت شده در این نرم افزار های همراه و موبایل پخش می کنند.

فال روزانه

با استفاده از برنامه فال روزانه زود تند، هر روز از فال مخصوص تاریخ تولد خودتان مطلع شوید. این فال با توجه به روز تولد شما پیشگویی ها و پیشنهاد های مرتبط به امروز را به شما می گوید.

نرم افزار استخاره

نرم افزار استخاره قرآن کریم با امکان ذخیره سازی تاریخچه استخاره های انجام شده.

تبدیل تاریخ

برنامه تبدیل تاریخ برنامه ای کاربردی برای تبدیل تاریخ های شمسی، میلادی و همچنین قمری به یکدیگر می باشد. دقت این برنامه بسیار بالا می باشد و به صورت دقیق با محاسبه سال های کبیسه تاریخ های مورد نظر شما را به یکدیگر تبدیل می کند. ویژگی ها:-تبدیل از تاریخ شمسی به میلادی و قمری -تبدیل از تاریخ میلادی به شمسی و قمری -تبدیل از تاریخ قمری به شمسی و میلادی -نمایش تاریخ به صورت عددی و نوشتاری -امکان ذخیره تاریخ مورد نظر در حافظه کیبورد -طراحی ساده و کاربردی

فال ابجد + محاسبه ابجد

نرم افزار ابجد، مجموعه ای است از فال ابجد به همراه ابزار محاسبه ابجد برای کلمات و اسمها و همچنین راهنمای ابجد کبیر و صغیر یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

تبدیل تاریخ شمسی، میلادی و قمری

برنامه تبدیل تاریخ برنامه ای کاربردی برای تبدیل تاریخ های شمسی، میلادی و همچنین قمری به یکدیگر می باشد. دقت این برنامه بسیار بالا می باشد و به صورت دقیق با محاسبه سال های کبیسه تاریخ های مورد نظر شما را به یکدیگر تبدیل می کند.

زلزله نگار

زلزله نگار به وسیله ابزار لرزه نگاری خود به شما ابزاری را می دهد که در صورت بروز لرزه در محل قرارگیری گوشی به شما هشدار می دهد. همچنین این نرم افزار زمین لرزه های اخیر ثبت شده در دنیا را به صورت لحظه ای به کاربر اعلام می کند.

چراغ قوه حرفه ای برای اندروید

تبدیل گوشی همراه به چراغ قوه، رقص نور، پیام کمک، علامت هشدار در جاده ها و برا جلوگیری از تصادفات و قطب نما

ضبط صوت و تماسهای تلفنی

این نرم افزار ساده وای کاربردی به سادگی به شما امکان ضبط صوت از طریق میکروفن گوشی و همچنین مکالمات تلفنی را به شما می دهد.

بارکد خوان و اسکنر کد QR

برنامه بارکد خوان و اسکنر کد QR به شما امکان اسکن و نمایش اطلاعات هرگونه بارکد و یا کد QR را با بیشترین سرعت می دهد.

بارکد خوان + تشخیص کشور سازنده

با استفاده از این برنامه شما می توانید به سرعت بارکد روی محصولات مختلف را اسکن کرده و کشور تولید کننده آنرا مشاهده کنید. امکان وارد کردن دستی بارکد نیز در برنامه تعبیه شده است تا تنها با وارد کردن سه رقم اول بارکد، شما از کشور تولید کننده محصول مطلع شوید. این برنامه علاوه بر بارکد، انواع مختلف QR Code را نیز اسکن کرده و نتیجه اسکن را به شما نمایش می دهد.

1 - 10 از 30 مورد