شبکه پخش آگهی وب مارکتر از پربازدیدترین سایت ها و اپلیکیشن ها تشکیل شده است. شما می توانید در این لیست، سایت ها و اپلیکیشن هایی که آگهی متنی یا بنری شما را نمایش می دهند، مشاهده فرمایید. این سایت ها و اپلیکیشن ها در موضوعات مختلف در حال فعالیت هستند و از بین پربازدیدترین ها انتخاب شده اند که می توانند آگهی شما را برای افراد زیادی نمایش دهند. 

لازم به ذکر است که این شبکه در هرحال گسترش و به روزرسانی است. از صاحبان سایت های پربازدید دعوت می شود که عضو این شبکه گسترده شوند و از این طریق به کسب درآمد بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط و نحوه ثبت نام سایت ها در شبکه وب مارکتر به صفحه ثبت نام برای پخش آگهی مراجعه فرمایید.

 • بیشتر می خواهید بخوانید؟

  راهنمای تنظیمات نمایش

  راهنمای سیستم تبلیغات

  می توانید با مطالعه راهنمای ثبت آگهی در سیستم پخش آگهی وب مارکتر و دریافت گزارشات نمایش و کلیک آگهی و همچنین سایر ابزاری که این سیستم در اختیار شما قرار میدهد کنترل بیشتری بر روی تبلیغات خود داشته باشید.

  وبلاگ تبلیغات و آگهی

  وبلاگ تبلیغات و آگهی

  شما می توانید همیشه از طریق وبلاگ وب مارکتر بیشتر در مورد تبلیغات و شیوه های بهینه ثبت آگهی در فضای مجازی بیشتر بدانید و همچنین از آخرین فن آوری های افزوده شده به سیستم و اخبار و به روزرسانی های وب مارکتر با خبر شوید.

  کسب درآمد با نمایش آگهی

  کسب درآمد با نمایش آگهی

  اگر صاحب سایت، وبلاگ و یا نرم افزار های دستگاه های همراه هستید می توانید با استفاده از API نمایش آگهی سیستم وب مارکتر با پخش آگهی ها در نرم افزار و یا صفحات سایت خود کسب درآمد کنید.