همه ما میدانیم که مهمترین بخش هر کسب و کاری جذب مشتری است. تبلیغات و بازاریابی در هر شغلی از بزرگترین دغدغه های مدیران و صاحبان مشاغل شده است. از این رو تیم وب مارکتر تصمیم گرفت تا راه حلی برای راحت تر شدن نحوه تبلیغات و همچنین افزایش تاثیرگذاری آنها ارائه دهد.


از آنجایی که با مرور زمان تعداد کاربران دنیای دیجیتال بیشتر و بیشتر می شود، تیم وب مارکتر تصمیم گرفت تا برای بیشتر دیده شدن تبلیغات از دنیای دیجیتال استفاده کند. سایت های بسیاری وجود دارند که در هر روز هزاران بازدید کننده دارند. طبیعتا این سایت ها می توانند به جایی برای بیشتر دیده شدن برند شما تبدیل شوند.


به غیر از سایت ها، یکی دیگر از بهترین و پرکاربردترین جاها برای تبلیغات اپلیکیشن های موبایل و تبلت است. این روزها افراد زیادی از تلفن های همراه استفاده می کنند و اپلیکیشن های بسیار محبوبی تولید شده است که تعداد کاربران آنها بسیار بالاست و می تواند برند شما را به خیلی ها نشان دهد.
در نتیجه یکی از بهترین روش ها برای بیشتر دیده شدن و همچنین اثرگذاری تبلیغات، نمایش آگهی در سایت ها و اپلیکیشن های پربازدید است.


پیدا کردن سایت هایی که تعداد بازدیدکنندگانش زیاد باشد و بتواند برای تبلیغات شما مفید واقع گردد کاری زمانبر و دشوار است. همچنین مکاتبه با تک تک وب مستران این سایت ها و پرداخت هزینه های جداگانه می تواند زمان و انرژی زیادی از شما بگیرد. به همین دلیل وب مارکتر به این فکر افتاد تا برای کنترل هزینه و اتلاف وقت و انرژی، تبلیغات شما را در مجموعه ای از سایت ها و اپلیکیشن های پربازدید ثبت شده در شبکه وب مارکتر، نمایش دهد.


وب مارکتر همچنین به صاحبان سایت ها و اپلیکیشن ها نیز برای کسب درآمد راحت تر از طریق تبلیغات کمک می کند. سایت ها و اپلیکیشن های پربازدید با ثبت نام در شبکه وب مارکتر می توانند بدون مکاتبه با مشتریان، آگهی آنها را در سایت خود نمایش دهند و به کسب درآمد بپردازند.
هدف وب مارکتر کمک به بازاریابی و جذب مشتری با صرف وقت و هزینه کمتر می باشد. تمام تلاش تیم ما ارائه خدمات هرچه بهتر به شما مشتریان گرامی است. در صورت داشتن هرگونه پیشنهادات و انتقادات، آن را از طریق صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید تا از نیازهای شما مطلع شده و در جهت رفع آنها بکوشیم.


پارسیان میزبان
شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان شرکت فن آوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی آغاز کرد. با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری در زمینه نرم افزار و وب، نیاز افراد نیز نسبت به شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و وب افزایش می یابد. فعالیت شرکت پارسیان میزبان با ارائه خدمات میزبانی وب آغاز و بر اساس نیاز بازار به سمت میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب، تولید سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب و دیگر فعالیت ها در زمینه فناوری اطلاعات، متمایل گردیده است. امید است تا در دنیای مدرنی که آموزش و یاد‌گیری از شاخص های بارز توسعه پایدار در آن است، ابزارهای کاربردی فراهم شده توسط پارسیان میزبان، سهولت دسترسی کاربران این خدمات به اهداف بلند مدتشان را فراهم آورد.